Food Online / Sonbahar’23

Food Online / Sonbahar’23
Mevsimlik, online yemek dergisi

Her zaman en doğru bilgi, tarif ve en iyi yemeklerle sizi buluşturmak üzere hazırladığımız yeni sayımızdan merhaba.

Yazarımız Zeynep Dinç, bal konusunu biraz mıncıkladı. Öyle ki, derginin tasarımıyla ilgilenirken o fotoğrafları görünce, keyifle ellerinde tuttuğu o petek balı uzanıp alasım geldi.

Huri Costa bakliyatların DNA’sını araştırdı ve farklı tarifleri için öneriler sundu. Satsumanın en güzel mevsimdeyiz; bendeniz Aydan, suyunu sıktı, biraz da kabuğunun yağını çıkardı ve o mis kokusunu sayfalarımıza konuk etti.

Özgün Gökşen Ercan yine hem gezi, hem de diyet sayfasında iki farklı konu ile karşımızda, çok çalışıyorsun Özgün! Bu sayıda iki de yeni yazarımız var; Neslihan Yumaklı ve Zeynep Oral artık gezi yazılarıyla aramızdalar.

Sezin Ölmez bakmaya doyulamayacak güzellikteki sunumlarıyla bir davet menüsü hazırladı. Vildan Akyol bal kabağı ile basit kombinasyonlarla günlük rutine ezber bozduracak keyifli atıştırmalıklar yaptı. Güneş Aksüs’ün deniz derya bilgisi, Seda Kırcıl’ın lezzetli yemekleri ve Özge Togan’ın hikayerinden geçen sıra dışı mutfağıyla hazırladığımız güz sayımızı umarız keyifle okuyacaksınız.

Keyifli sofralarda, lezzetini alarak, huzurla, afiyetle…

Food Online mevsimlik dergisi ile mevsiminde yemek seçeneklerini keşfet ve yeni tarifler dene.